E-learning portál

Často kladené dotazy

Prvotním cílem bylo vytvořit alternativu ke klasickým školením a zeefektivnit celý proces školení systému Money S4 a S5. Avšak learn.money.cz má především ambici být komplexní vzdělávací platformou pro zákazníky a uživatele Money, aby se rychle dostali k informacím, které potřebují a mohli využít funkcionalit našeho systému naplno.

Aktuálně budujeme databázi základních kurzů,
která pokryje nejdůležitější a nejčastější témata, jež jsou součástí našich standartních hromadných školení.
Jako první se můžete těšit na online verzi kurzů “Základy ovládání” a “Adresář”.
Následovat budou kurzy, které se budou věnovat problematice skladů a účetnictví. Databáze kurzů se pak bude během roku organicky rozrůstat o další témata.

Hlavní výhodou online kurzů je to, že jsou dostupné kdykoli a kdekoli. Další výhoda je, že se uživatel učí svým zvoleným tempem a může si jednotlivé lekce přehrávat tolikrát, dokud tématu plně neporozumí. Samozřejmostí je optimalizace portálu pro mobilní zařízení.

Kurzy jsou vhodné pro všechny uživatele, ať už se s Money setkávají poprvé nebo si potřebují některé znalosti jen osvěžit. Rovněž se budou hodit i zkušenějším uživatelům, kteří se budou chtít seznámit s novými funkcionalitami.

Průměrný čas trvání jednoho kurzu je okolo 2 hodin, avšak doba jednotlivých kurzů se může lišit dle rozsahu konkrétního tématu. Kurzy jsou záměrně rozděleny do krátkých video lekcí trvajících 5 až 10 minut, tak aby se uživatelé mohli v kurzu jednoduše orientovat. Kratší časových úseky jsou ovšem vhodnější i pro udržení správného soustředění. Kurzy budou doplněny o doprovodné materiály, průběžné kvízy a každý kurz bude zakončen certifikačním testem.

Kurz slouží k praktickému zvládnutí práce s Money a je vytvořen tak, aby uživatel viděl na konkrétních příkladech jak Money funguje a jak je možno využít funkcionality, které Money nabízí.

Jednotlivé kurzy jsou připravovány týmem našich zkušených konzultantů.

Kurz je sestaven z jednotlivých on-line lekcí, které obsahují články, obrázky a videa. Kurz je přístupný ihned po uhrazení objednávky (stav Dokončeno). Tyto kurzy jsou předtočené a sestavené lektory Money ERP. Kurz a jeho části je možné si pustit kdykoliv a samostatně a k jednotlivým lekcím se opakovaně vracet. Na kurzu není přítomen konzultant a není možné pokládat otázky.

Školení je on-line webinář pořádaný s pevným datem a konkrétním konzultantem. Školení je prováděno pomocí speciální webové platformy livestorm (obdoba Teams nebo Zoom), kdy je fyzicky přítomen konzultant, který školení realizuje. Po uhrazení Vám dojde e-mailem odkaz na konání webináře (i před začátkem). V průběhu školení je možné pokládat individuální dotazy. Záznam ze školení je dostupný po ukončení relace.

Školení je on-line webinář pořádaný s pevným termínem a konkrétním konzultantem. Školení je prováděno pomocí speciální webové platformy livestorm (obdoba Teams nebo Zoom), kdy je fyzicky přítomen konzultant, který školení realizuje. Konzultant prezentuje danou problematiku dle zvolené osnovy a v průběhu školení mohou být pokládány individuální otázky a lze tak některé oblasti probrat více do hloubky dle zájmu účastníků.

Záznam ze školení je dostupný po ukončení relace.

Odkaz na připojení k tomuto školení obdržíte automaticky e-mailem po uhrazení a následném automatickém přepnutí dokladu do stavu Dokončeno. Pokud objednávka nebude uhrazena a dokončena před začátkem školení, tak neobdržíte přihlašovací údaje a nebude možné se již účastnit.

Školení lze uhradit online přes platební bránu a tím dostanete veškeré podklady a přihlášení během pár minut. Pokud budete hradit přes bankovní účet, tak tento proces trvá obvykle 1-3 dny. Po spárování se zálohou dojde automaticky k dokončení objednávky a následně Vám přijdou automaticky registrační údaje pro přihlášení.

Po uhrazení objednávky (stav objednávky Dokončena) máte kurz ihned k dispozici. Pokud uhradíte Vaši objednávku přes platební bránu a platba je dokončena, tak můžete kurz využít ihned.
Stačí být přihlášený uživatel (účet se založí automaticky při objednávce) a na stránce vybraného kurzů kliknout na první odkaz Obsahu kurzu. Obsah kurzu je jak ve druhé záložce nebo u kurzu v menu na pravé straně.

Pro využívání některých kurzů a školení je potřeba být registrovaný a přihlášený uživatel. Registraci provedete v pravém horním rohu nebo se Vám účet automaticky vytvoří při objednávce. Přihlašovací údaje obdržíte e-mailem.

Pokud zapomenete Vaše heslo nebo jej nemůžete najít, tak je možné si ho změnit po stisknutí volby Zapomenuté heslo v nabídce pro přihlášení.

Pokud si vyberete platbu přes bankovní účet, tak v rámci objednávky jsou již i informace pro platbu. Převod a celkové zpracování objednávky může být 1-3 dny. K objednávce s platbou přes BÚ vystavujeme automaticky i zálohový doklad a následně vyúčtovací fakturu, které Vám příjdou e-mailem.

Pro CZ zákazníky:
Fio, družstevní záložna
2901791531/2010
VS: je číslo objednávky

Pro SK zákazníky:
Tatra banka, a.s.
2626708763/1100
VS: je číslo objednávky

Další zdroje informací

Hromadné školení

V pravidelných termínech nabízíme hromadná školení v Praze a Brně pro nejčastější oblasti v používání Money.​ Zjistit více

Servisní smlouvy

Nestačí Vám běžná telefonní a písemná podpora v rámci Maintenance? Máme pro Vás připravenou vyjímečnou zákaznickou péči. Zjistit více

Web pro vývojáře

Pro vývojáře nebo technicky zdatné uživatele máme připravený podpůrný web developer.money.cz s technickou dokumentací.​ Zjistit více

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím potřebujete pomoci, a my se o vás rádi postaráme. Nezapomeňte nám zanechat své údaje – brzy se ozveme.